Soyak Yenişehir Bambu Residence Sitesi

Ümraniye - İstanbul
ALIŞVERİŞ ARABALARI KULLANIMI HK
01 Mayıs 2020, Cuma
Soyak Yenişehir Bambu Residence Sitesi Yönetimi

SAYIN SITE SAKINLERI,

COVID-19 SALGINI SEBEBIYLE BAZI TEDBIRLER ALINMIŞTIR.

ÇALIŞAN SAĞLIĞININ KORUNMASI AMACIYLA ALIŞVERİŞ ARABALARI BİNA GİRİŞİNDE YER ALACAKTIR. SİTE SAKINLERI TARAFINDAN ALIŞVERİŞ ARABALARININ ARTIK BU ALANDAN ALINIP YINE BU ALANA BIRAKILMASI GEREKMEKTEDIR.

LÜTFEN ALINAN ALIŞVERİŞ ARABALARINI KATINIZDA YA DA ASANSÖR İÇERİSİNDE BIRAKMAYINIZ, DİĞER SAKİNLERİN KULLANIMI İÇİN ALDIĞINIZ YERE BIRAKILMASINI RİCA EDERİZ


Tanıtım ve Kullanım El Kitabı ile Kurallar ve Yaptırımlar hakkında
17 Şubat 2020, Pazartesi
Soyak Yenişehir Bambu Residence Sitesi Yönetimi

Soyak tarafından hazırlanmış olan "Tanıtım ve Kullanım El Kitabı" ile "Özet Kurallar ve Yaptırımlar" site menüsüne eklenmiştir. 

Bu vesile ile sitemizde oturmak üzere ev satın almış/kiralamış herkes Kat Mülkiyeti kanununa, Site Kullanım Kitabı ve Yönetim Planı’nda Soyak tarafından belirlenmiş kurallara ve Kat Malikleri ve Yönetim kurulu kararları ile konulmuş kurallara uymayı peşinen kabul etmiş olduğunu hatırlatmak isteriz.

Saygılarımızla,

Yönetim Kurulu


Apsiyon´a Hoşgeldiniz
17 Şubat 2020, Pazartesi
Soyak Yenişehir Bambu Residence Sitesi Yönetimi
Tümünü göster...

Geçmiş 3 yıllık site hesaplarının Apsiyon sistemine yüklenmesi tamamlanmıştır. Güncel ve geçmiş aidat hesabınızı görmek, kredi kartı ile ödeme yapmak, Site yönetimi ile her türlü iletişim için www.apsiyon.com adresinden üye olup “Soyak Yenişehir Bambu Residence Sitesi”ne katılım talep etmeniz gerekmektedir. Katılım talebinizin Yönetim tarafından onaylanmasını takiben yukardaki işlemleri istediğiniz yer ve cihazdan rahatça yapabileceksiniz. 


Saygılarımızla,

 Yönetim Kurulu

 

Not 1: Sistem değişikliği nedeniyle 2020 yılı aidat tutarlarına ve 2019 bakiye borçlarına 28 Şubat 2020 tarihine kadar ödenmesi şartıyla Gecikme Tazminatı yansıtılmayacaktır. Bu tarihten sonra sistem gecikmiş borçlara 1 Ocak 2020 tarihi itibari ile otomatik günlük faiz yansıtacaktır. %5 Gecikme Tazminatı ödememek için bakiyelerinizi ivedi olarak kapatmanızı şiddetle tavsiye ederiz. 

 

Not 2: Kredi kartı ödemelerinde sistem gereği %3 komisyon aracı kurum tarafından alınmaktadır. Site yönetimi ile bir ilgisi yoktur. 

  

Apsiyon hakkında Genel Bilgilendirme

Apsiyon yaşam alanlarınızın daha verimli ve etkin yönetilmesi için hizmet veren, Türkiye’nin en büyük site yönetimi platformudur.

Site yönetiminiz ile her türlü iletişiminizde ve aidat ödemelerinizde kullanabileceğiniz Apsiyon`a giriş için öncelikle şifre oluşturmanız gerekmektedir.

 

Apsiyon ile neler yapabilirsiniz?

  • Hesap ekstrelerinizi güncel olarak görüntüleyebilirsiniz.
  • Dilediğiniz kartı kullanarak aidat ödemelerinizi tek tıkla yapabilirsiniz.
  • Site yönetiminizin paylaştığı duyuruları takip edebilir, anketlere ve forumlara katılabilirsiniz.
  • Sitenizde bulunan sosyal tesisler için rezervasyon yapabilir, tesisler ile ilgili bilgilere anında ulaşabilirsiniz.
  • İş takibi ve talep oluşturma özelliği sayesinde, eviniz ve yaşam alanınız ile ilgili ihtiyaçlarınıza hızlı bir şekilde çözüm bulabilirsiniz.
  • Şifrenizi oluşturduktan sonra, Apsiyon’a girişlerinizi Apsiyon.com sayfasındaki ‘’Kullanıcı Girişi’’ butonuna tıklayarak yapabilirsiniz.


Binamıza ait enerji kimlik belgesini ekte görebilirsiniz. 


Çoğunlukla güneşli
Çoğunlukla güneşli
İstanbul
19 Eylül 2021 Pazar
26,7°C
Hissedilen 29,4°C
Nem %41
20 Eylül
Pazartesi
Güneşli
Güneşli
21 Eylül
Salı
Bölgenin bazı kesimlerinde gök gürültülü sağanak yağış
Bölgenin bazı kesimlerinde gök gürültülü sağanak yağış
22 Eylül
Çarşamba
Kısmen güneşli
Kısmen güneşli
­­­29,2°C

19,6°C
­­­24,1°C

16,3°C
­­­22,8°C

14,3°C